Oppdrettere

Vest-Agder

Kennel Skjærgårdspitzen
Carina Figenschou Simonsen
Kristiansand
Tlf: + 47 402 15 408
Epost: carinas_@hotmail.com

Rogaland

Kennel Stella AZINA
Arvid Rettedal
Sandnes
Epost: arvid.rettedal@lyse.net
Facebook: Stella AZINA

Oslo/Akershus

Kennel Goldmine
Pia C. Hunshammer
Bakkeveien 28
1911 Flateby
Tlf:+47 419 29 560
Epost: goldmine@kennelgoldmine.com
Hjemmeside www.kennelgoldmine.com
Fcebook/instagram: kennelgoldmine

Kennel Awsome Fluffies
Ellen Gulliksen
Svartdalsveien 45 D
0678 Oslo
Tlf: 928 86 366

Hedmark

Kennel Fjarhundi`s
Marianne Myki
Tønset gård, Chausseen 180
2340 LØTEN
Tlf: +47 480 27 385
www. kennelfjarhundi.com
Facebook: Kennel Fjarhundi’s

Minigården Kennel
Marianne S. Nilsen
Sjøvegen 188
2332 Åsvang
Tlf: +47 957 76 511
Epost: marianne@minigaarden.com
Hjemmeside: www.minigaarden.com

Lyngblomsten`s Kennel
Marit Berggren
Sørskogbygda, Elverum
Tlf: + 47 41656877
Epost: ma-bergg@online.no
Facebook: Marit Berggren

Haugertoppen`s Kennel
Kristin Hauger
Nordre Ringsveg 285
2372 Brøttum
Tlf: 413 60 984
E-post: kristinhauger@hotmail.com
Hjemmeside: haugertoppen.com

Liniva`s Kennel
Siv Lien
2412 Elverum
Tlf: +47 909 15 101
Epost: siv_c_lien@hotmail.com / siv@linivaskennel.no
Hjemmeside: www.linivaskennel.no
Facebook: Linivas Kennel

Hordaland

Bellview Spitz
Christine Askvik
Myrdalskogen 362
5117 Ulset
Tlf: +47 984 59 390
www.itsy-bitsy-spitz.com

Ostretunet Kennel
Jannike Nordanger
5939 Sletta
Hjemmeside: www.ostretunet.com
Epost: janni_st@hotmail.com
Tlf: + 47 975 98 365

Trøndelag

Kennel Amentino 
Anne Grete Rønningsbakk
7320 Fannrem
Hjemmeside:www.amentino.biz
Epost: agrbakk@yahoo.no
Tlf: +47 926 81 050

Kennel Wåtvær
Kristine Wåtland og Jan Torgvær
7320 Fannrem
Tlf: +47 905 29 086
Epost: waatvaer@hotmail.com
Facebook: Kennel Wåtvær

Finnmark

Kennel Roahkki
Hanni Elise Larsen
9690 Havøysund
Hjemmeside: www.kennel-roahkki.no
Epost: hanni-elise@live.no
Tlf: +47 917 54 643

Vil du stå på vår oppdretterliste? Send info om ditt oppdrett til mittelspitz@nmhk.net, merkes med Oppdretter.

For å stå på vår oppdretterliste, må oppdretter følge helseutvalgets avlsanbefalinger, samt NKK`s etiske grunnregler avl og oppdrett & avlsstrtegi og være medlem av NMHK.